SERWIS TECHNICZNY

Jak uzyskać kod aktywacyjny do wersji wieczystych z Autodesk

Zgodnie z obowiązującą polityką firmy Autodesk każdy użytkownik powinien samodzielnie wystąpić o kod aktywacyjny poprzez portal Autodesk Virtual Agent, do którego link podaję poniżej. Portal działa na zasadzie  dialogu (chat’u) z wirtualnym agentem. Jeżeli nie wystąpią żadne problemy to kod aktywacyjny czy też plik licencyjny (w przypadku wersji sieciowych) powinien zostać wygenerowany on-line.

Jeżeli wystąpią jakieś problemy, np.: z kodem żądania, to system pozwala na założenia zgłoszenia serwisowego w tej sprawie do wsparcia technicznego Autodesku. O tym fakcie zostajemy poinformowani mailem, z numerem zgłoszenia serwisowego w temacie.

Dalsza komunikacja odbywa się drogą mailową. Należy zadbać o to, aby w temacie każdego maila znalazł się numer zgłoszenia serwisowego, którego dotyczy.

Aby ewentualnie przyspieszyć generowanie kodu, należy zwrotnie, na otrzymanego z Autodesku maila z numerem zgłoszenia w temacie, wysłać prośbę o przyspieszenie procedury.

Proszę sprawdzać SPAM ponieważ maile z firmy Autodesk czasem są tam wyrzucane!

Link do portalu:

https://ava.autodesk.com/?input=Get_Activation_Code_Direct&utm_source=AKN&utm_medium=helpArticle&utm_campaign=How-to-request-an-Activation-Code&utm_term=How-to-request-an-Activation-Code&utm_content=inArticle

Szczegóły artykułu

Identyfikator artykułu:
6

 PRZYDATNE LINKI - pobierz uaktualnienia, pakiety serwisowe i inne...

 

Arkance Systems Poland | Ta strona uzywa cookies.